Ensar Mimarlık

Ensar Mimarlık Ensar Mimarlık Ensar Mimarlık Ensar Mimarlık Ensar Mimarlık Ensar Mimarlık

Ensar Mimarlık, Yüksek Şehir Plancısı Mesut Çiftçi ile Mimar ve Şehir Plancısı Caner Bingöl?ün 2007 yılında kurdukları bir şehir planlama ve mimarlık şirketi olarak yola çıktı.

Yaratıcılıkları ile hayallerini ve teorik altyapılarını harmanlayan genç kadromuzdan aldığımız güç ve üretkenlikle bugüne kadar onlarca kentin şehir planlarını insan ve mekan denkleminde refah ve ferahı birlikte artıracak, ilgili tüm paydaşlara fayda üreten tasarımlarla çözümledik?

Beşeri ihtiyaçları güncel mimari akımlar ve gelişen malzeme teknolojileri çerçevesinde karşılayan mimari tasarımlar üreterek binlerce ailenin huzurla yaşadığı evler, on binlerce öğrencinin anılarında yer eden yurtlar, yüz binlerin keyifle alışveriş yaptığı ticari alanlar, rahat konaklamaların mekanı olacak oteller, en verimli çalışma ortamını sağlayacak ofisler tasarladık?

Yerli ve yabancı birçok yatırımcıya gayrimenkul geliştirme projeleri ürettik ve ülke ekonomisine katma değer sağlayarak hayata geçirilmelerine destek olduk.

Zengin, yetkin ve genişleyen kadromuzla gayrimenkul sektöründe entegre çözümler üretmeye devam edecek, müşteri ve ortaklarımızın karlılık ve verimliliklerini artırmayı sürdüreceğiz.

 

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.